Portal

 • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
 • Bu bir uyarı mesajıdır dikkate almanız önemle rica olunur.

Güncelleme Yeni Rank Sistemi

 • 1,029
 • 8
Hepinize Merhaba Arcenia Ailesi; Güncelleme Tarihi: 12.05.2018 1- Rank sistemi yenilendi. 2-Çevrimiçi üyelerin bulunduğu kısıma Avatar desteği getirildi. 3- Başarı,Bilgi,Hata,Uyarı Mesaj kutucukları eklendi.

Rehber Alımları [Aktif]

 • 554
 • 0
Arcenia HP Rehber Alımı Başvuru Formu Arcenia Hırsız Polis ekibi olarak rehber alımlarını açtık. Rehber olmak için gerekli soruları cevaplamanız gerekmektedir. Genel bilgi: 1. Adınız: 2. Soyadınız: 3. Yaşınız: 4. Yaşadığınız ülke/şehir: 5. Skype (kullanmıyorsanız size ulaşabileceğimiz bir sosyal medya hesabı örn: facebook insta vs.) hesabınız: 6. Kendinizi tek bir cümle ile anlatın: Oyun içi sorular: 1. Ekip nedir?: 2. Rehberin amacı nedir?: 3. Hiç bir sunucuda rehberlik yaptınız mı?: 4. Rehber olmak istemenizdeki amaç nedir?: Formu doldurup BerkRG veya huseyinufuk32 ye kişisel ileti atabilirsiniz. Katılan arkadaşlara başarılar. Alımların sonuçlanacağı tarih: BELLİ DEĞİL!

Dj Alımları [Aktif]

 • 647
 • 0
Arcenia HP Dj Alımı Başvuru Formu Arcenia Hırsız Polis ekibi olarak dj alımlarını açtık. Dj olmak için gerekli soruları cevaplamanız gerekmektedir. Genel bilgi: 1. Adınız: 2. Soyadınız: 3. Yaşınız: 4. Yaşadığınız ülke/şehir: 5. Skype (kullanmıyorsanız size ulaşabileceğimiz bir sosyal medya hesabı örn: facebook insta vs.) hesabınız: 6. Kendinizi tek bir cümle ile anlatın: Oyun içi sorular: 1. Ekip nedir?: 2. Dj nin amacı nedir?: 3. Hiç bir sunucuda djlik yaptınız mı?: 4. Dj olmak istemenizdeki amaç nedir?: 5. Şarkı nasıl açılır anlatınız?(bilmiyorsanız boş geçiniz): 6. Sevdiğiniz şarkı türleri: Formu doldurup BerkRG veya huseyinufuk32 ye kişisel ileti atabilirsiniz. Katılan arkadaşlara başarılar. Alımların sonuçlanacağı tarih: BELLİ DEĞİL!

Admin Alımları [Kapalı]

 • 729
 • 1
Arcenia HP Oyun Admini Alımı Başvuru Formu Arcenia Hırsız Polis ekibi olarak oyun admini alımlarını açtık. Oyun admininin amacı oyun içerisinde huzuru ve düzeni sağlamaktır. Oyun admini olmak için gerekli soruları cevaplamanız gerekmektedir. Genel bilgi: 1. Adınız: 2. Soyadınız: 3. Yaşınız: 4. Yaşadığınız ülke/şehir: 5. Skype (kullanmıyorsanız size ulaşabileceğimiz bir sosyal medya hesabı örn: facebook insta vs.) hesabınız: 6. Kendinizi tek bir cümle ile anlatın: Oyun içi sorular: 1. Ekip nedir?: 2. Oyun admininin amacı nedir?: 3. Oyun admini olmak istemenizin sebebi nedir?: 4. Oyunda bir oyuncudan god raporu geldi ne yaparsınız?: 5. Oyunda tek adminsiniz ve oyunda çok fazla oyuncu var ne yaparsınız?: 6. Hiçbir sunucuda adminlik yaptınız mı (yaptıysanız hangi serverde ve kaç seviye)?: 7. Bildiğiniz admin komutlarını yazınız (en az 4 tane): 8. Oyun içerisinde adaletli bir şekilde ayrım yapmadan oyun düzenini sağlayabileceğinize...

Vip Sistemi Bakın Lütfen

 • 693
 • 1
Aynı Ayyildiz Hp'deki Gibi /vmenu Şeklinde Yapsanız Oyuncular Bakiyelerine /bakiyem Yazıp Bakiyelerine Bakabilirler Eğer Oyuncuya TL Atmak İstiyorsanız Bana Discordan Söyleyin. Link:https://www.pawnoturk.com/forum/mod-galerisi/vip-menu-sistemi-(ilk-sistemim)/
Parolanızı mı unuttunuz?